STAFI

Máte dotaz ohledně realizace a dokončování staveb?

Stafi – finalizace staveb

STAFI FINALIZACE STAVEB s. r. o. je stavební firmou v oboru pozemní stavitelství s více než 25 lety zkušeností. Spektrum poskytovaných služeb je široké – Od dodávek výplní otvorů, jako jsou okna a dveře, přes realizace zateplení až po generální rekonstrukce, výstavbu objektů a rekonstrukce památkově chráněných historických budov.

Naše firma byla založena v roce 1997, k převodu společnosti na společnost s ručením omezeným došlo o pět let později. Od této doby jsme zrealizovali zakázky jak pro soukromé investory, tak pro státní sektor. Značné zkušenosti jsme získali během spolupráce na projektech připravovaných pro nadnárodní společnosti. Ač působíme především v Pardubickém kraji, stopy naší činnosti naleznete po celé České republice.

V roce 2003 jsme úspěšně splnili podmínky pro získání CERTIFIKÁTU SYSTÉMU MANAGEMENTU KVALITY ISO 9001:20016. Pro koncové klienty tento důležitý mezník v historii firmy znamená zhodnocení garantované kvality připravovaných staveb.

Přístup našich zaměstnanců k životnímu prostředí je klíčový. To platí i o odpadovém hospodaření. Třídíme odpady, recyklujeme a rekultivujeme. Navíc vybíráme materiály, jejichž výroba je pro životní prostředí nejšetrnější. Abychom nezůstali jen u prázdných slibů, rozhodli jsme se požádat o CERTIFIKACI ISO 14001 : 2016, který nám byl v roce 2006 udělen.

Při realizaci zakázek důsledně dbáme na dodržování bezpečnosti práce našich zaměstnanců. Nebyl pro nás tedy žádný problém získat CERTIFIKÁT SYSTÉMU MANAGEMENTU BEZPEČNOSTI A OCHRANY ZDRAVÍ PŘI PRÁCI  ISO 18001 : 2008

O dalších kvalitách firmy hovoří i potvrzení od Národního bezpečnostního úřadu, kdy firma splnila podmínky pro získání BEZPEČNOSTNÍ PROVĚRKY NA STUPEŇ DŮVĚRNÉ.

Můžeme se stát partnerem i při realizaci Vaší stavby. Kontaktujte nás a my zajistíme vše pro vzájemnou spokojenost.

Stafi – realizace staveb