Revitalizace a zateplování

Máte zájem o naše služby?

Revitalizace bytových domů

Nic není věčné, a tak i velká část bytových a panelových domů v ČR potřebuje revitalizaci. Nejčastěji zateplení obvodových stěn, ale také rekonstrukci vstupů, balkónů, lodžií, výměna oken a dveří apod. Základem je však dobré zateplení celé budovy.

Zde je pár hlavních důvodů proč bytový dům zateplit:

Úspora energií: Zateplení snižuje tepelné ztráty, což vede ke snížení nákladů na vytápění a chlazení. Investice do zateplení se tak rychle vrátí formou úspor na energiích.

Pohodlí a komfort: Zateplení zabraňuje pronikání chladu v zimě a přehřívání v létě. Udržuje příjemnou teplotu v interiéru, což zvyšuje komfort pro obyvatele.

Zdraví a kvalita vzduchu: Zateplení snižuje vznik plísní a kondenzace, což přispívá k lepšímu zdraví obyvatel a vyšší kvalitě vzduchu uvnitř budovy.

Hodnota nemovitosti: Energeticky úsporné budovy jsou stále vyhledávanější na trhu nemovitostí. Zateplením zvyšujete hodnotu svého bytového domu a zvýšíte jeho atraktivitu pro potenciální kupující.

Proč se do toho pustit se STAFI?

  • Máme za sebou spoustu úspěšně dokončených revitalizací bytových domů.
  • Pomůžeme Vám zajistit – získání dotace, financování, vizualizaci nové fasády, projektovou dokumentaci, veškerá povolení, kolaudaci. Jednoduše vše potřebné k úspěšné realizaci projektu.
  • Termíny pouze neslibujeme, my je plníme.
  • Díky naším zkušenostem odvádíme vysoce kvalitní práci za využití nejmodernějších technologií a postupů.
  • Revitalizace realizujeme rychle a efektivně, abychom během prováděných prací, co nejméně narušili běžný život nájemníků.
  • Disponujeme technologií termovizního měření budov, která bezchybně odhalí místa, kde dochází k tepelným ztrátám.
Ing. Vítězslav Stehno Obchodní ředitel tel: 721 025 129 e-mail: stehno@stafisro.cz

Ing. Vítězslav Stehno

Jednatel a majitel společnosti

tel: 721 025 129
e-mail: stehno@stafisro.cz

Nová Zelená Úsporám

Získejte dotaci na zateplení bytového domu v rámci programu NZU. Ve Stafi máme bohaté zkušenosti s realizací energetických úspor v rámci tohoto programu.

Naše firma je připravena vám poskytnout kompletní servis od začátku až do konce. Pomůžeme vám s vypracováním projektové dokumentace, získáním potřebných povolení, financováním a samozřejmě se postaráme o samotnou realizaci revitalizace vašeho bytového domu.